مجله مدیریت امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Management Blog

Educational articles of Amin Business School

خرید مدرک MBA

خرید مدرک MBA ؟ سریع و آسان مدرک وزارت علوم بگیرید

خرید مدرک MBA ؟ سریع و آسان مدرک وزارت علوم بگیرید

خرید مدرک امکان پذیر نیست مگر اینکه دوره های MBA را خریداری کرده و مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری را دریافت کنید.
5/5 - (1 امتیاز)

خرید مدرک MBA را از چه طریقی می توانید انجام دهید که هم سریع و آسان باشد و هم بیشترین اعتبار را داشته باشد؟ یکی از مسائلی که امروزه فکر خیلی از شما مدیران و صاحبان کار را به خود مشغول کرده است، داشتن یک مدرک تحصیلی است که مسیر دستیابی به آن آسان و سریع و کم دردسر باشد. خرید مدرک MBA اثر ویژه ای بر روزمه و اعتبار شما دارد. همچنین مدرک MBA یکی از پرتقاضاترین مدارک در جهان است که داشتن آن در روند مهاجرت هم به شما کمک ویژه ای خواهد کرد.

خرید مدرک MBA شما باید :

 1. معتبر و رسمی وزارت علوم باشد
 2. قابل ترجمه باشد
 3. در سریعترین زمان ممکن اخذ شود
 4. تاییده سازمان های جهانی را داشته باشد

خرید مدرک MBA  یا خرید مدرک DBA معتبر امکان پذیر نیست، اما در دپارتمان مدیریت موسسه آموزش عالی آزاد امین که زیر نظر وزارت علوم است، می توانید این دوره را به صورت فشرده آنلاین با هزینه ای مناسب بگذرانید و پس از گذراندن آزمونی مجازی و آسان که موسسه امین به این منظور آماده کرده است، مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیقات و فناوری را دریافت کنید. این مدرک قابل ترجمه رسمی دادگستری است و  تأییدیه بین المللی WES کانادا را به همراه دارد که گزینه ای عالی برای مهاجرت نیز می باشد. این مقاله را تا پایان بخوانید تا بتوانیم بیشتر شما را با خرید مدرک MBA راهنمایی کنیم.

 

 

خرید مدرک mba

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره در مسیر خرید مدرک MBA، شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم و یا با شماره  05138477650 تماس بگیرید.

 

نام و نام خانواداگی

 

خرید مدرک MBA قابل ترجمه و مورد تایید WES

اگر شما قصد خرید مدرک MBA را دارید، بهترین گزینه برای شما خرید دوره آنلاین مدیریت MBA موسسه آموزش عالی آزاد امین است که هم مدرک وزارت علوم دارد که قابل ترجمه رسمی مورد تایید دادگستری است و هم تاییده WES کانادا، که برای رزومه تحصیلی شما گزینه ای عالیست.

 

خرید مدرک MBA

تاییدیه WES  کانادا چیست و چه مزایایی دارد؟

مدرک بین المللی MBA

خرید مدرک MBA

خرید مدرک MBA، آسان و سریع و مطمئن

در این مقاله  شما را با رشته مدیریت ام بی ای با مدرک معتبر وزارت آشنا خواهیم کرد. همراه ما باشید تا ببینید خرید مدرک MBA چه سودها و مزایایی برای شما دارد. همچنین مسیری را پیش روی شما می گذاریم که بتوانید خرید مدرک ام بی ای را به آسانی و به سرعت هرچه بیشتر و با این سه امتیاز انجام دهید:

 • مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیقات؛
 • قابلیت ترجمه رسمی مورد تایید دادگستری؛
 • با تاییدیه بین المللی WES کانادا مناسب برای مهاجرت؛

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره در مسیر خرید مدرک mba، شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم و یا با شماره  05138477650 تماس بگیرید.

 

نام و نام خانواداگی

پس اگر برای ارتقای کسب وکارتان نیاز به اعتبار افزایی با خرید مدرک MBA دارید، این مقاله را تا پایان بخوانید. در ادامه، ما به همه سوالهای شما درباره خرید مدرک MBA پاسخ خواهیم داد.

خرید مدرک MBA یعنی چه؟

اولین موردی که با شنیدن خرید مدرک به ذهن می رسد این است که آیا خریدن مدرک به معنای این است که در ازای پرداخت هزینه ای هنگفت می توانید مدرک تحصیلی را در دریافت کرده و در رزومه خود بگنجانید؟ که البته این اشتباه است، زیرا خرید مدرک معتبر بدون گذراندن دوره و آزمون آن امکان‌پذیر نیست.

خرید مدرک MBA یعنی چه

 

با این حال، در موسسه آموزش عالی ازاد امین، این امکان فراهم شده است که دوره MBA را با همه سرفصلهای لازم و کاربردی آن (به صورت فیلم و صوت کلاس ها)  دریافت کنید و این کار برای شما بسیار آسان و به سرعت انجام خواهد شد. سپس باید آزمونی را که به همین منظور تهیه شده است، بگذرانید. در این مسیر از پشتیبانی های لازم نیز برخوردار خواهید بود. پس از آن ما در موسسه آموزش عالی امین مدرک MBA را از سوی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری همراه با تأییدیه بین المللی WES کانادا برای شما صادر خواهیم کرد.

به دلیل فیلم وصوت بودن آموزش ها حتی میتوانید بعد از گرفتن مدرک تا هر زمان که بخواهید، از فیلم ها و صوت های کلاس ها استفاده کنید و دانش مدیریتی خود را نیز ارتقا دهید.

پس زمان را از دست ندهید و اگر به دنبال خرید مدرک MBA هستید، دوره آنلاین ام بی ای موسسه امین را در اولویت بگذارید. شماره خود را در کادر زیر وارد کنید تا با شما تماس بگیریم

نام و نام خانواداگی

خرید مدرک MBA برای چه کسانی مناسب است؟

مدرک MBA مدیران و صاحبان کسب و کارها که در پی ارتقای شغلی و ببهبود عملکرد مدیریتی و مهارتهای خود هستند بسیار مناسب است. در زیر به این نوع افراد اشاره کرده ایم:

خرید مدرک MBA برای چه کسانی مناسب است؟

 

 • مدیرانی است که هنوز در ابتدای مسیر ریاست هستند و قصد دارند حرفه ای کار خود را آغاز کنند .
 • مدیرانی هستند که تجربه بالایی در زمینه مدیریت دارند اما به دلیل تغییرات بازار قصد دارند دانش خود را ارتقا دهند و یک مدیر نوین باشند.
 • افرادی که مدیر نیستند اما قصد استخدام در سازمان و کسب و کاری را دارند و قصد دارند با داشنن مدرک MBA شانس خود را برای استخدام بالا ببرند.
 • تعدادی از افراد با گرفتن مدرک MBA ارتقا شغلی و درآمدی کسب می کنند.
 • افرادی که قصد دارند برای مهاجرت رزومه پرباری داشته باشند و بتوانند خارج از کشور بیزینس مخصوص خود داشته باشند یا در سازمان ها استخدام شوند.

خرید مدرک MBA برای کسانی مناسب است که:

متقاضی دریافت مدرکی معتبر به آسانی و سرعت هرچه بیشتر هستند. این افراد زمان کافی برای گذراندن این رشته در دانشگاه ها را ندارند. همچنین گذراندن دوره های حضوری ام بی ای در موسسات آموزش عالی نیز برایشان زمانبر است. یک راهکار عالی برای این افراد این است که در دوره آنلاین MBA موسسه امین شرکت کنند. البته در مدرک پایانی حضوری یا مجازی بودن آموزش ها ذکر نمیشود( مانند مدرک زیر). 

خریدن مدرک ام بی ای

 

بنابراین برای شما که متقاضی خرید مدرک MBA سریع و آسان هستید، گزینه مناسب این است که دوره های مدیریت اجرایی ام بی ای را به صورت آنلاین تهیه کرده و آزمون مجازی آن را بگذرانید. سپس می توانید مدرک خود را دریافت کنید. موسسه آموزش عالی امین این امکان را فراهم کرده است که مدرک معتبر وزارت علوم MBA را بتوانید با خرید پکیج آنلاین MBA، پس از گذراندن آزمون، خیلی سریع و آسان دریافت کنید.

سریعترین و آسانترین راه برای خرید مدرک MBA چیست؟

اگر بخواهید مدرک MBA را خیلی آسان و سریع و بدون گذراندن آزمون های ورودی دانشگاه ها دریافت کنید، می توانید پیکج آنلاین را به راحتی تهیه کنید. موسسه آموزش علی امین این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید سریع و آسان این پکیج را خریداری کرده و پس از گذراندن یک آزمون ساده آنلاین، مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیات و فناوری را دریافت کنید.

سریعترین و آسانترین راه برای خرید مدرک MBA

برای این کار روی وارد وبسایت موسسه آموزش عالی آزاد امین شوید (https://amin-inst.ac.ir/) و پس از ثبت نام و پرداخت هزینه، پکیج مدیریتی خود را دریافت کنید. پس از این که آزمون این دوره آنلاین را گذراندید، مدرک معتبر وزارت علوم را همراه تاییدیه WES کانادا به شما تقدیم خواهیم کرد.

یا می توانید مشخصات خود را در فرم زیر بنویسید تا ما با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانواداگی

آیا برای مهاجرت به خرید مدرک MBA معتبر نیاز دارید؟

قعطا همه کسانی که قصد مهاجرت دارند، به یک مدرک معتبر در رزومه تحصیلی یا شغلی خود نیاز دارند. خرید مدرک MBA می تواند گزینه ای آسان و سریع برای شما باشد. چون علاوه بر دانش افزایی در این زمینه و بهبود مهارتهای مدیریتی خود می توانید با هزینه ای مناسب مدرک MBA را به رزومه خود بیافزایید.

مهاجرت با مدرک MBA

در موسسه آموزش عالی امین، این مسیر برای شما بسیار هموار و در دسترس است. به راحتی می توانید پس از خرید یک دوره آنلاین MBA و گذراندن آزمون، مدرک آن را با مهر و هلوگرام و سربرگ وزارت علوم داشته باشید. این مدرک قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضاییه است و یک تاییدیه بین المللی WES کانادا را به همراه دارد. پس اگر قصد مهاجرت دارید این مدرک معتبر با تاییده جهانی بهترین گزینه در رزومه شما می تواند باشد. این فرصت خوب را از دست ندهید و به سرعت خرید مدرک MBA را با ما در موسسه آموزش عالی امین تجربه کنید.

بهترین و سریعترین گزینه شما برای خرید مدرک MBA کدام است؟

مدرک مدیریتی اجرایی ام بی ای، زمانی بهترین است که در ازای دریافت آن، دانش و مهارتهای به روز مدیریتی را نیز دریافت کرده باشید.  

مدرک مدیریتی اجرایی ام بی ای، زمانی سریعترین است که دریافت آن فقط با چند تا کلیک و یک آزمون بسیار ساده انجام شود.

خرید مدرک MBA را با ما در موسسه آموزش عالی امین انجام دهید زیرا هم شرایط بهترین مدرک و هم سریعترین مدرک را دارد. کافیست وارد مراحل زیر را طی کنید و اگر سوالی داشتید فرم را پر کنید تا کارشناسان ما تماس بگیرند و از یک جلسه مشاوره رایگان بهره مند شوید.

نام و نام خانواداگی

آیا با رشته MBA آشنایی دارید؟

مدیریت اجرایی کسب و کار یا MBA یک رشته مدیریتی است که در دانشگاهها مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و در موسسات آموزش عالی ارائه می شود. این رشته به جنبه های مختلف مدیریت کسب و کارها از جمله بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت عملیاتی، پیشرفت و بهره‌وری کسب و کار، تفکر استراتژیک می پردازد. در زیر ببینید که رشته ام بی ای چه اهدافی دارد.

دوره آنلاین مدیریت MBA | موسسه آموزش عالی آزاد امین

دوره آنلاین مدیریت اجرایی MBA با مدرک وزارت علوم

هدفهای رشته MBA

در موسسه آموزش عالی امین، دوره غیر حضوری آنلاین MBA با هدفهای معین و دقیقی ارائه می شود. این هدف ها در راستای دانش‌افزایی، به‌روزرسانی و افزایش مهارتهای مدیریتی شما هستند. برخی از این اهداف را در زیر می توانید ببینید:

 • اداره و راهبری مؤثر و کارآمد سازمان با روشها و رویکردهای به روز دنیا
 • ایجاد تحول در بخشها تخصصی سازمان به به کارگیری خلاقیت و نوآوری
 • کسب تجربه های عملی در مدیریت برای طراحی، هدایت و رهبری تغییرات در کسب و کار شما
 • فعالیت‌های جدید و کارآفرینی در کسب و کار یا ایجاد سازمان‌های جدید
 • ارائه خدمات مشاوره‌ای و مطالعاتی در زمینه‌های مدیریتی به مدیران سازمان‌ها
 • داشتن توانمندی های مختلف از جمله:

توانمندی در حوزه های برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت، برنامه‌ریزی استراتژیکی بازاریابی، تقویت هوش مالی، ارائه چشم انداز و ماموریت سازمان، سرمایه گذاری، ارتباطات و مذاکرات، استخدام منابع انسانی ارزشمند، توسعه کسب و کار، مدیریت بهره‌وری و قرارداد بستن نیز از جمله اهداف رشته mba هستند. 

 رشته MBA در موسسات آموزش عالی چه سرفصلهایی دارد؟

موضوعاتی که در زیر می بینید، از جمله سرفصلهای  رشته MBA در موسسه آموزش عالی آزاد  امین هستند:

 • اصول و فنون مذاکره
 • هوش مالی و سرمایه گذاری
 • خلاقیت در راه اندازی کسب و کار
 • سرمایه های انسانی کسب و کار
 • شخصیت شناسی، معجزه ی کسب و کار
 • فنون رهبری کسب و کار
 • استراتژی های کاربردی فروش 
 • مدیریت منابع انسانی
 • اصول قراردادهای کسب و کاری

مدرک MBA موسسه امین چه امتیازهایی دارد؟

شما می توانید مدرک ام بی ای را در موسسه اموزش عالی آزاد امین نه تنها به منظور دانش‌افزایی خود یا اعتبارآفرینی کسب و کارتان دریافت کنید بلکه می توانید از سه امتیاز آن نیز برخوردار شوید که پیشتر نیز به ان اشاره کردیم و اکنون آنها را شرح می دهیم:

 • مدرک معتبر وزارت علوم و تحقیقات

مدرک وزرات علوم و تحقیقات و فناوری موسسه آموزش عالی آزاد امین درواقع معادل مدرک دانشگاهی مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا نیست ولی از اعتبار کافی برای به رسمیت شناخته شدن را دارد. مدرک وزارت علوم باید مهر هلوگرام و امضا و سربرگ وزارت علوم را داشته باشد. در زیر تصویر یک نمونه مدرک مورد تایید وزارت علوم درموسسه امین را که از همین مشخصات برخوردار است، می توانید ببینید:

پکیج حضوری مدیریت MBA-DBA | موسسه آموزش عالی آزاد امین

 • قابلیت ترجمه رسمی مورد تایید دادگستری؛

یکی از امتیاهای ویژه مدرک وزارت علوم دوره آنلاین MBA موسسه امین این است که می‌توانید آن را ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضاییه کنید. خرید مدرک MBA که چنین قابلیتی داشته باشد، برای مهاجرت یا اعتبارافزایی کسب و کارتان ضروری است.

 • با تاییدیه بین المللی WES کانادا مناسب برای مهاجرت؛

مدرک وزارت علوم ام بی ای غیرحضوری آنلاین موسسه امین، از تاییدیه بین المللی WES کانادا برخوردار است. این به شما کمک می کند که با خرید مدرک MBA در زمان مهاجرت به راحتی بتوانید معادل تحصیلی بگیرید. همچنین این مدرک از اعتبار بسیاری برای پذیرش درخواست مهاجرت شما برخوردار است. مدرک شما با تأییدیه WES به مدت پنج سال از تاریخ صدور معتبر است.

در زیر می توانید مزایای این تاییدیه جهانی را ببینید.

جعبه ابزار مدیریت | موسسه آموزش عالی آزاد امین

برای آشنایی بیشتر با مدرک MBA و موسسه آموزش عالی امین ویدیوی زیر را ببینید.

جمع بندی

موسسه آموزش عالی آزاد امین این امکان را برای شما فراهم اورده است که بتوانید دوره MBA  را به صورت آنلاین تهیه کنید. و پس از گذراندن آزمون، مدرک معتبر وزارت علوم خود را با تاییدیه WES کانادا دریافت کنید. پس فرصت را از دست ندهید. چون امین همیشه بهرتین گزینه است. اگر سوالی دارید می توانید فرم زیر را پر کنید تا با تماس بگیریم.

 

نام و نام خانواداگی

 

 

 

 

 

نیاز به مشاوره کسب و کار دارید؟ از یک جلسه مشاوره رایگان کارشناسان موسسه امین استفاده کنید (100% رایگان)

نام و نام خانواداگی

دوره‌های رایگان آموزشی مدیریت
داستان موفقیت کسب‌کارهای واقعی
آخرین مقالات مجله مدیریت امین
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی