خلاصه ای درباره موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین در تاریخ 1384/12/20 پس از طی مراحل متعدد و کسب استانداردهای آموزشی موفق به اخذ مجوز قطعی فعالیت آموزشی به شماره 24/1532 در زمینه های مدیریت، حقوق ، زبان های خارجه و فنی مهندسی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری گردیده است در طول سالهای اخیر این موسسه اقدام به برگزاری دوره های تخصصی در حوزه های یاد شده، نموده و همواره به عنوان یکی از برترین برندهای آموزشی در استان خراسان رضوی مطرح است. در این راستا با برگزاری دوره های تخصصی توانسته ایم سهم کوچکی در رشد و شکوفایی میهن عزیزمان داشته باشیم.

همه چیز درباره موسسه آموزش عالی آزاد امین

موسسه آموزش عالی آزاد امین پس از کسب مجوزهای قانونی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 1384/12/20 به یادبود شادروان مهندس امین فیروزفر دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف و نفر سوم المپیاد کشوری شیمی توسط دکتر احسان فیروزفر در جهت پر کردن خلاء آموزش های مهارتی و کاربردی موجود بین دانشگاه و بازار کار جوانان و نیز آموزش حرفه ای صاحبان کسب و کار ایجاد گردید. لازم به توضیح است که درصدی از منافع سالیانه این موسسه به خیریه ای که به نام مهندس امین فیروزفر ایجاد شده است تعلق می گیرد. مهمترین ماموریت این خیریه، هدایت کمک های مالی خیرین به دانشجویان نخبه بی بضاعت می باشد.

چشم انداز

ارائه کاربردی ترین و به روز ترین برنامه های آموزشی در جهت کمک به علاقه مندان پیشرفت شغلی یا رشد کسب و کار برای کسب ثروت و اعتبار بیشتر ، آموزش در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت.

 

ماموریت ها

بعنوان یک مدرسه کسب و کار ماموریت ما کمک به افراد و کسب و کارهای علاقمند به پیشرفت از طریق آموزش های کاربردی و حرفه ای و نیز افزایش اعتبار از طریق اخذ یک مدرک با اعتبار جهانی است. ما فارغ التحصیلان رشته های مختلف را به متخصصان حرفه ای رشته خود تبدیل می کنیم

ارزش ها

ارزش هایی که کلیه مدیران و پرسنل موسسه آموزش عالی آزاد امین به آن وفادار هستند :

1. ارج نهادن به کرامت انسانی

2. شناخت و بررسی و رعایت مسئولیت های اجتماعی

3. همدلی، یادگیری و شور و شعف سازمانی و همکاری با دوام

4. رعایت حقوق و منافع مسلم مشتریان، دانش پذیران، کارکنان و …

5. ایمنی و سلامت محیط کار

چرا موسسه آموزش عالی آزاد امین؟

موسسه آموزش عالی آزاد امین به جهت ارتقا علم و دانش کسب و کار ها، 20 سال است که به برگزاری دوره های آموزشی زیر نظر وزارت علوم می پردازد. 

مدارک معتبر | وزارت علوم + WES

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود موسسه امین رابه عنوان منبع آموزشی خود انتخاب کنید داشتن مدارک معتبر است. تمامی مدارک صادر شده از موسسه امین زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، و دارای تاییدیه سازمان جهانی WES می باشد. همچنین قابل ترجمه بودن مدارک، این امکان را به شما می دهد که اگر قصد مهاجرت داشته باشید، از مدرک خود به عنوان یک رزومه قوی نیز استفاده کنید.

گارانتی مادام العمر

از همان لحظه ای که آموزش های خود را در موسسه امین شروع کردید، تا هر زمان که نیاز به افزایش دانش خود داشته باشید می توانید به تمامی آموزش ها دسترسی داشته باشید و در هر لحظه و هر فرصتی از آن ها استفاده کنید. به طور مثال شما در سال 1402 اقدام به خرید دوره آنلاین MBA کردید، و در طی مدتی که شما دوره را خریداری کردید ممکن است عنوانی به سرفصل ها اضافه شود و یا حتی خودتان نیاز داشته باشید دوباره از دوره استفاده کنید، در این صورت می توانید حتی تا سال 1504 هم از این آموزش ها بهره ببرید و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.
یعنی اگر آموزشی اضافه شد به لیست دروس و یا دوست داشتید درسی را با استاد جدید که اضافه شده است بگذرانید، هیچ محدودیتی ندارید . تا هروقت که بخواهید میتوانید در کلاس ها شرکت کنید.

آموزش های مهارتی و کاربردی

اساتیدی که در موسسه امین مشغول به تدریس هستند، همگی دارای تحصیلات عالی و مرتبط می باشند و دروس به صورت تخصصی ارائه می شود. همچنین دانشپذیرانی که در دوره موسسه امین مشغول به کسب علم هستند، صاحبان کسب و کار های کوچک و بزرگی هستند که همراهی با آنها و استفاده از تجربیات آنها میتواند کمک بزرگی به هرکسی بکند.

ارتباط با ما

برای برقراری ارتباط با موسسه امین می توانید از طریق راه های زیر اقدام نمایید.