اگر شما به دنبال رشد کسب و کارتان هستید

تبریک میگم شما در بهترین جایی که میشد قرار دارید

پخش ویدیو

فرم کد تخفیف 100 % کارگاه جهش در کسب و کار

قیمت 2 میلیون 400 هزار تومان

فرم زیر را جهت دریافت کد تخفیف پر کنید

بیایید با هم یک داستان جذاب از فراز و نشیب یک کسب و کار از سال 88 تا بهار 1402 بخونیم

داستان مانی نور ، یک برند از مرگ بازگشته

اواخر سال 88 بود که آقای همایونی ایده چند ساله خودش رو عملی و کسب و کارش رو راه اندازی کرد. مانی نور نام شرکت کوچیک آقای همایونی بود که تشکیل شده از چند تا از دوستان دوران دانشگاهش بود و به صورت محلی فعالیت میکرد. زمانی که کسب و کار ها و اقتصاد کشور در دوران کودکی خودشون بودن و رقابت به شکل امروزی به هیچ وجه وجود نداشت و مانی نور داشت به راحتی گسترش پیدا میکرد .

اما …..، همه داستان ها یک اما داره ، امای داستان آقای همایونی سال 92 به وجود اومد ، همون امایی که همه ایرانی ها حس کردن ، افزایش شدید قیمت دلار و بی ثبات شدن بازار و در کنارش رقیب های زیادی داشتن مانی نور رو تهدید میکردن.بحران نزدیک و مانی نور در نوک پیکان این بحران قرار گرفته بود.

آقای همایونی هیچ پیش بینی از وضعیت پیش آمده نداشت و آماده نبود. مانی نور انبار هایش خالی بود و آقای همایونی هم سرمایه لازم برای تامین کالا رو نداشت، فاجعه در حال رخ دادن بود.

بازار کم رقابت در زمان شروع مانی نور باعث شد تا آقای همایونی هیچ دانشی در خصوص تبلیغات ، نیرو های انسانی ، استراتژی و ….. برای بقا در بازار فروش فرا نگیره و به صورت کاملا سنتی و غریزی کسب و کارش رو اداره میکرد. او هیچ چیز راجع به مدیریت حرفه ای و علمی نمیدانست .

بحران رخ نشان میدهد

بحران کاملا قابل‌لمس بود، روزهای خوش داشتن تموم میشدن و همه دوستان آقای همایونی نابودی کسب و کارش رو داشتن از نزدیک میدیدن . روزی 12 ساعت در محل کار بود حتی جمعه ها ، این آینده ای نبود که از کسب و کارش انتظار داشت. نبودش در کنار خانواده باعث ایجاد مشکل در زندگی شخصیش هم شده بود، فکرشم نمیکرد که کسب و کاری که قرار بود رویاهاشو باهاش بسازه حالا داره توی کوچیک ترین مسائل زندگیش هم اختلال ایجاد میکنه ،  دیگه حتی خواب درستی هم نداشت.

گرونی و رقیب های بسیار زیاد و نداشتن توانایی های لازم ، داشت کار خودشو میکرد ، آقای همایونی کم کم به فکر کشتن مانی نور افتاد ، یعنی اعلام ورشکستگی کسب و کاری که براش تلاش کرده بود.

نقشه نجات

سال 93 در حالی که آقای همایونی در حال گشتن توی وبسایت های خبری بود با این انگیزه که تیتری ببینه که امید رو به کسب و کارش برگردونه ،با یک بنر تبلیغاتی برخورد کرد :

ضمانت‌نامه کتبی افزایش 30 درصدی فروش

 انگار بنر برای اون نوشته شده بود ، رو بنر کلیک کرد و با یک چیز جدید رو به رو شد ، دوره مدیریتی MBA -DBA ، هیچ پیش زمینه ای از این دوره نداشت ، تو همون صفحه چشمش به یک کارگاه رایگان خورد با خودش گفت چیزی که ازم کم نمیشه ببینم چی داره ! 

بعد از دیدن کارگاه 3 ساعته خیلی چیز ها براش روشن شد و فهمید مشکل کسب و کارش کجاست ، مانی نورِ بی جون حالا امید به زندگی توش دیده شد. خیلی سریع فرم مشاوره رایگان رو پر کرد و با مشاور متخصص حوزه کسب و کار در رابطه با مانی نور مشاوره گرفت.باید هرچه سریعتر به داد مانی نور میرسید و اون هم با دانش MBA -DBA قابل اجرا بود . 

حالا کلی فکر اومد سراغ آقای همایونی ، ضمانت‌نامه کتبی افزایش فروش خیلی بهش اطمینان میداد ولی با خودش کلنجار میرفت که تو وضع اقتصادی الانش آیا در این دوره باید شرکت کرد ؟ چند روز کسب و کار خودشو بررسی کرد .

 یک روز محمد دوست صمیمی آقای همایونی به دفتر کارش اومد و داشت از بدبیاری هاش میگفت که یک داستان نظر آقای همایونی رو جلب کرد، داستان ماشین محمد که از یک ماه قبل صدا میداد و محمد بهش بی توجه بود که این بی توجهی باعث شده بود ماشین یاتاقان بزنه و کلی هزینه به بار بیاره، این داستان خیلی برای آقای همایونی آشنا بود ، این داستان، داستان مانی نور بود که خیلی وقته صداش در اومده ،پس باید جلو ضرر بزرگ رو گرفت. 

بلافاصله سایتی که چند روز پیش دید رو باز کرد، آدرس موسسه ای که دوره برگزار میکرد رو برداشت و به موسسه اومد و در دوره MBA- DBA موسسه آموزش عالی آزاد امین ثبت نام کرد، شروع فرایند بازیابی مانی نور آغاز شد .

MBA DBA ناجی کسب و کار مانی نور

در جلسه اول برای اینکه با مفهوم MBA DBA آشنا بشن براشون یک ویدیو نمایش دادن که ما هم اون ویدیو رو براتون میخوایم اینجا به نمایش بذاریم .

پخش ویدیو

خیلی زود متوجه شد که مدیریت یک علم هست نه غریزه. مدیریت یعنی امپراطوری اعداد ،چیزی که نشود اندازه گیری کرد را نمیتوان مدیریت کرد

فهمید لازم نیست متخصص منابع انسانی باشد ولی KPI  رو شناخت ، مدیریت نیرو های انسانی و استخدام اصولی و انگیزه دادن و درست اخراج کردن 

فهمید احتیاجی به PhD بازاریابی ندارد ولی باید تبلیغات را بشناسد ، برند سازی را بشناسد ، مدیر فروش خوب را بشناسد و طرح های انگیزشی برای مشتریان ایجاد کند

نیازی به متخصص استراتژی بودن نیست ولی درک کرد که باید اهداف، ماموریت ها و چشم انداز هایش را مشخص کند تا فرصت ها و تهدیدات رو به خوبی بشناسد

فهمید که کارمند کسب و کارش بوده نه صاحبش چون به محض دور شدن ازش، کسب و کارش رو به نابودی میرفت و حتی فرصت یک سفر ساده بی دغدغه هم نداشت

متوجه شد به عنوان صاحب کسب کار باید کاربرد و مهارت مدیریت رو بدونه و نیازی به تئوری ها نداره یعنی 10 سانتی متر از همه مدیریت ،10 سانتی متر کاربردی .

و فهمید که MBA -DBA همان جعبه ابزاری بود که برای تعمیر کسب و کارش بهش نیاز داشت و میتونه مانی نور رو دوباره سرپا کنه و نذاره یاتاقان بزنه .

یک دوره جامع به جای همه سمینارها و دوره های کوتاه مدت فروش و مدیریت تا 10 ساااااااااال گارانتی

 و خب همچنان بعد 8 سال بدون هیچ هزینه ای هنوز داره از آپدیت های شیوه های مدیریت کسب و کار جهانی کاملا رایگان استفاده میکنه و هنوز 2 سال ازش مونده ، چون موسسه امین شما رو ده سال بورسیه خودش میکنه اون هم فقط با شرکت در دوره MBA -DBA 

یعنی شما فقط یک بار ثبت نام میکنید ولی تا 10 سال میتونید در دوره های بعدی شرکت کنید .

1 بار ثبت نام 10 سال داشتن علم روز مدیریت و ارتباطات جذاب .

هشت سال که تو موسسه آموزش عالی آزاد امین کنار مدیر ها و صاحبین کسب و کار های بزرگ قرار گرفته و کسب و کار های جدیدی باهاشون شروع کرده، میشه گفت الان دیگه واقعا همه جا آشنا داره چون در دوره MBA_DBA صاحبین کسب و کار ها شرکت میکنن ، تا الان شراکت های تجاری زیادی ایجاد کرده و ارتباطاتش رو عمیقا گسترش داده. یک تیم ثروت تشکیل دادند که هر کسی در یک حوزه تخصص داره یکی در دلار، یکی ملک، یکی طلا و … و دیگه تورم های بازار های مالی به لطف این تیم ثروت براش قابل پیش بینی شده ،ارتباطش با خانواده خیلی بهتر شده و هم زمان زیادی کنارشون سپری میکنه از طرفی به لطف در آمد چندین برابری چند سال گذشته سفر های خیلی خیلی خاص به مقاصد رویایی میتونن داشته باشند و به راحتی فقط با 1 ساعت زمان در روز تمام کسب و کار هاش رو با موبایل اداره میکنه

و تا آخر امسال هم از ایران داره میره چون مدارک موسسه آموزش عالی آزاد امین علاوه بر اینکه مورد تایید وزارت علوم با قابلیت ترجمه رسمی دادگستری و تاییدیه وزارت امور خارجه هست، مورد تایید سازمان جهانی WES کانادا هم می باشد (این امتیاز ویژه فقط در اختیار کمتر از 10 موسسه آموزش عالی آزاد در ایران هست) .

DBA (Doctorate Of Business Administration)

MBA (Master Of Business Administration)

این مدارک دارای اعتبار جهانی است و امتیاز ویژه ای برای مهاجرت محسوب میشود. این مدارک نشان میدهد شما متخصص مدیریت کسب و کار هستید و در تمام اشکال مهاجرت به هر نقطه از دنیا یک نقطه قوت بی نظیر خواهد بود

آقای همایونی به همون چیزی که تصور میکرد از کسب و کارش رسید ، چون یاد گرفت که چجوری باید کسب و کار رو جلو برد ، عیب یابی کرد و رشدش داد . مانی نور داستان خیلی از کسب و کار های امروز ماست آقای همایونی یکی مثله خود شماست

تالار افتخارات

فرم کد تخفیف 100 % کارگاه جهش در کسب و کار

قیمت 2 میلیون 400 هزار تومان

فرم زیر را جهت دریافت کد تخفیف پر کنید