مجله مدیریت امین

مقالات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد امین 

Amin.Management Blog

Educational articles of Amin Business School

با به کارگیری و استفاده از این نکات به رهبری فوق العاده تبدیل شوید!

با به کارگیری و استفاده از این نکات به رهبری فوق العاده تبدیل شوید!

به این مقاله امتیاز دهید

[su_quote]همه‌ی ما به دنبال پیشرفت شغلی بیشتر هستیم. نکته‌ هایی هست که معمولا کسی به شما نخواهد گفت اما ما توصیه های مدیریتی را برای شما جمع بندی کردیم که باعث میشود دیدگاهتان نسبت به شغل و زندگی کاری کاملا تغییر کند و به رهبری توامند تبدیل شوید.[/su_quote]

 

[av_iconlist position=’right’ iconlist_styling=” custom_title_size=’27’ custom_content_size=” font_color=” custom_title=” custom_content=” color=” custom_bg=” custom_font=” custom_border=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-2tb7jet’ admin_preview_bg=”] [av_iconlist_item title=’ از مشکل فاصله بگیرید’ link=” linktarget=” linkelement=” icon=’ue868′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-2kz0s79′] یکی از توصیه های مدیریتی ما این است که اگر فرصت کافی ندارید تا از صورت مسئله به اندازه ی کافی دور شوید ،سعی کنید در ذهن خود ،از آن فاصله بگیرید. انتقال تصمیم از یک چارچوب فکری به چارچوب و فضایی متفاوت کمک میکند از مسئله فاصله بگیرید و راه حل های بهتری پیش رویتان قرار گیرد. شاید در افق جدید تصمیم گیری ساده تر باشد.
[/av_iconlist_item] [av_iconlist_item title=’یادگیری در کسب و کار’ link=” linktarget=” linkelement=” icon=’ue806′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-1xcvxid’] ارزش اطلاعات روزبه‌روز بیشتر می‌شود؛ به‌ویژه وقتی به نوآوری منجر یا برای بهبود فناوری‌های جدید از آن استفاده شود. به‌همین‌دلیل، یادگیری مهم‌ترین سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار است. صرف‌نظر از اینکه بازاریابی دیجیتال بخوانید یا زبان جدیدی یاد بگیرید، باید بیاموزید چگونه یادگیرنده‌ی خوبی باشید.
[/av_iconlist_item] [av_iconlist_item title=’بهترین تصمیم را بگیرید!’ link=” linktarget=” linkelement=” icon=’ue812′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-1nj45ut’] هیچ فرمول ساده و راه میان بری برای تصمیم گیری وجود ندارد . اما روش هایی هست که با استفاده از آنها میتوانیم تصمیم های بهتری بگیریم. هیچ تصمیمی کامل و بدون ایراد نیست اما این دلیل نمیشود تا از تصمیم گرفتن بترسیم.در بیشتر موارد تصمیم نگرفتن بدترین گزینه ممکن است.
[/av_iconlist_item] [av_iconlist_item title=’انتقاد پذیر باشید’ link=” linktarget=” linkelement=” icon=’ue82b’ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-14o3af9′] یکی از خصایص مدیران موفق این است که علاوه بر اینکه انتقادکننده اند، انتقادپذیر هم هستند. لذا این مدیران، این روحیه نقادی را از طریق ارائه اطلاعات به کارکنان، توجه و پذیرش نظرات کارکنان، ایجاد انگیزه نقد و ارائه راه حل، انجام نظرسنجی از کارکنان و استقرار سیستم پیشنهادات در سازمان اشاعه می دهند.
[/av_iconlist_item] [av_iconlist_item title=’ آیا با امید به آینده نگاه می کنید؟’ link=” linktarget=” linkelement=” icon=’ue81d’ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-u4nqlh’] یک نگرش خوش بینانه می تواند به ایجاد روحیه خوب در کارمندان شما کمک کند .نگرش مثبت شما می تواند الهام بخش دیگران باشد و به آن ها کمک کند احساس خوبی در مورد انجام کارها داشته باشند.
[/av_iconlist_item] [/av_iconlist] [av_iconlist position=’right’ iconlist_styling=” custom_title_size=’35’ custom_content_size=” font_color=” custom_title=” custom_content=” color=” custom_bg=” custom_font=” custom_border=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-2ejwb5x’ admin_preview_bg=”] [av_iconlist_item title=’دو مانع بزرگ حضور ذهن عبارتند از تمرکز بیش از حد و تفکر منفی. ‘ link=” linktarget=” linkelement=” icon=’ue815′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-234dhtx’] تمرکز بیش از حد، یعنی شما نمی‌‌توانید از درک فعلی خود نسبت به یک مشکل رها شوید؛ یعنی همان اهداف، همان زمان‌بندی، همان گزینه‌ها و چیزهای دیگری که لیست کرده‌اید را ادامه می‌دهید. برای اینکه اجازه دهید مغزتان ارتباطات جدید ایجاد کند، باید همه اینها را از ذهن بیرون کنید. از جمله احساسات منفی مثل خشم، ناامیدی، نگرانی و ترس.
[/av_iconlist_item] [av_iconlist_item title=’کارهایتان را فیلتر کنید’ link=” linktarget=” linkelement=” icon=’ue824′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-1lkmftx’] کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار باید کارهای زیادی برای حفظ روند رشد کسب‌وکار انجام دهند اما تعداد کمی از آن‌ها نیاز به دخالت مستقیم این افراد دارند. بسیاری از این کارها ضروری هستند اما می‌توانند توسط سایر کارمندان انجام شوند و نیازی به حضور کارآفرین ندارند. بعد از یادداشت کارهای روزانه و مدت زمان تخمینی آن‌ها کمی زمان بگذارید و هر کدام از آن‌ها را از فیلترهای زیر عبور دهید:
۱- آیا می‌توان این کار حذف کرد؟
۲- آیا می‌توان این کار را به صورت اتوماتیک انجام داد؟
۳- آیا می‌توان کار را به شخص دیگری سپرد؟
[/av_iconlist_item] [av_iconlist_item title=’یک مدیر تاثیرگذار برای اینکه بتواند به کارکنانش در جهت ایجاد نتایج خوب کمک کند باید این دو مورد را در اولویت قرار دهد:’ link=” linktarget=” linkelement=” icon=’ue812′ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-154eked’] ۱- حصول اطمینان از این که افراد نسبت به اهدافشان آگاهی دارند.
۲- انجام هر کار ممکن برای حمایت، تشویق و هدایت آن‌ها در جهت دستیابی به آن اهداف.
[/av_iconlist_item] [av_iconlist_item title=’نقاط قوت من چیست؟’ link=” linktarget=” linkelement=” icon=’ue80a’ font=’entypo-fontello’ av_uid=’av-mgabl1′] بسیاری از افراد تصور می‌کنند که می‌دانند در چه کاری عملکرد خوبی دارند، اما معمولا اشتباه می‌کنند. تنها راه برای شناخت نقطه‌ی قوت، تحلیل بازخورد است. وقتی تصمیمی اساسی می‌گیرید یا کاری اساسی انجام می‌دهید، بنویسید که انتظار دارید چه اتفاقی بیفتد. 9 یا 12 ماه بعد، نتایج را با انتظاراتتان مقایسه کنید!
[/av_iconlist_item] [/av_iconlist]

نیاز به مشاوره کسب و کار دارید؟ از یک جلسه مشاوره رایگان کارشناسان موسسه امین استفاده کنید (100% رایگان)

نام و نام خانواداگی

دوره‌های رایگان آموزشی مدیریت
داستان موفقیت کسب‌کارهای واقعی
آخرین مقالات مجله مدیریت امین
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس اپ تماس مستقیم پشتیبانی در ایتا Instagram
چت در تلگرام چت در واتساپ تماس مستقیم پیچ اینستاگرام
چت در تلگرام تماس مستقیم چت در ایتا
تماس مستقیم

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانواداگی

شروع جشنواره  دوره MBA – DBA

اگر صاحب کسب و کار هستید،همین الان رزرو رایگان این دوره را انجام دهید و یک جلسه مشاوره رایگان کسب وکار دریافت کنید

ظرفیت محدود

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

نیاز به  مشاوره رایگان دارید؟
شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند

نام و نام خانوادگی

برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم مقابل وارد کنید
برای رزوز رایگان شرکت در دورهمی مدیران به میزبانی موسسه آموزش عالی امین شماره خود را در فرم زیر وارد کنید
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای دوره بازرسی فنی و کنترل کیفیت جوش نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.
اگر برای کسب و کارتان یا ثبت نام دوره MBA نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا باشما تماس بگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
اگر برای ثبت نام یا کسب وکارتان نیاز به مشاوره دارید، شماره خود را وارد کنید تا کارشناسان امین با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی